Канівська районна рада

26.09.2018 відбулася 26 чергова сесія Канівської районної ради VII скликання

Переглядів: 513

У роботі чергової 26 сесії районної ради, яку провів голова районної ради Олег Лактіонов, взяли участь голова райдержадміністрації Дмитро Шелест, помічники - консультанти народних депутатів України Владислава Голуба та Генадія Бобова, радник голови Черкаської обласної ради Наталія Старікова, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, інших районних організацій і установ, сільські голови, представники засобів масової інформації, помічники депутатів районної ради.

Перед розглядом питань порядку денного головуючий привітав депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та проінформував присутніх про те, що до районної ради надійшло звернення депутата Михайла Гончарова про прийняття його до складу депутатської фракції ВО «Черкащани».

Також, в 30-ти хвилинці заслухали доповідь начальник центрального відділення поштового зв'язку № 3 м. Канів Черкаської дирекції Публічного акціонерного товариства «Укрпошта» Надії Шемет, яка розповіла про важливе питання, а саме поштовий зв'язок в селах Канівщини, роботу поштових відділень і перспективи для району.

На порядок денний сесії було внесено 23 питання, які депутати попередньо детально опрацювали на засіданнях постійних комісій районної ради та на президії.

Одноголосно проголосували депутати за рішення «Про звернення депутатів Канівської районної ради до Верховної Ради України  щодо  розробки і внесення на розгляд  парламенту змін до Закону України № 5495 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».

З усіх розглянутих на сесії питань ухвалені позитивні рішення.

 « повернутися до списку новин