Канівська районна рада

Відбулась 31 позачергова сесія Канівської районної ради VII скликання

Переглядів: 351

8 лютого 2019 року голова районної ради Микола Зоць  провів 31  позачергове засідання сесії  Канівської районної ради.

В її роботі взяли  участь голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест, помічники-консультанти народних депутатів України Владислава Голуба та Геннадія Бобова, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій та сільські голови, сільські голови об’єднаних територіальних громад.

На початку сесії  Віра Шапошник – головний лікар Канівської ЦРЛ та Станіслав Маланчев – голова спортивного клубу «Спарта» висловили подяку  Форостяній Ользі Миколаївні – директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за надання  активної фінансової підтримки  для медичного закладу та спортивного клубу «Спарта».

До порядку денного засідання було включено 12 питань.

Найважливішими питаннями сесії були  проекти рішень: «Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік», «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №28-14/VII «Про районний бюджет на 2019 рік», «Про внесення змін до рішення районної ради від 28.09.2016 №8-15/VII «Про Програму організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів районної комунальної власності, апарату та структурних підрозділів Канівської районної державної адміністрації на 2016-2020 роки», «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Канівської районної ради», «Про надання дозволу на передачу в оренду частини приміщення головного корпусу Канівської центральної районної лікарні» та «Про припинення діяльності Комунальної установи Канівської районної ради «Районний методичний центр» шляхом ліквідації».

Також, на пленарному засіданні депутати прийняли  важливу для Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради  комплексну програму «Ефективне впровадження інклюзивного навчання на 2019-2022 роки», яку депутати підтримали одноголосно.

Всі питання  були розглянуті без довгого обговорення і дискусії, тому що  детально були опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради та на засіданні президії.

Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці.  В кінці роботи сесії голова районної ради Микола Зоць подякував депутатам за злагоджену роботу  та нагадав,   що вже проводиться процедура заповнення електронних декларацій. Треба на це звернути увагу, щоб потім не виникало проблем. Зауважив, що пам’ятки є на сайті Канівської районної ради.

Також нагадав депутатам  про терміни надання звітів депутатами  до 1 березня 2019 року.

 « повернутися до списку новин