Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

У Городищі відбулася обласна Спартакіада серед депутатів усіх рівнів

Переглядів: 173

Фінальні змагання обласної Спартакіади серед депутатів усіх рівнів приймав спортивний комплекс «Колос» міста Городище 19 травня 2018 року.

Кращих депутатів визначали з-поміж 17 команд районів, міста Сміли та збірної команди депутатів Черкаської обласної ради.

Змагалися народні обранці у таких видах: шахи, шашки, настільний теніс, футзал та волейбол.

З початком фінальних змагань учасників та гостей привітали голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, голова Городищенської районної ради Микола Павлишин, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Максим Зеленський, депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко.

Результати:

  • загальнокомандної першості

Місце

Команда

Очки

1

Лисянський район

390,5

2

Чорнобаївський район

387,5

3

Уманський район

373,5

4

Драбівський  район

361

5

Черкаський  район

354

6

Городищенський район

352,5

7

Жашківський район

349

8

Тальнівський район

339

9

Катеринопільський район

337

10

Золотоніський район

313,5

11

К.- Шевченківський район

283,5

12

Маньківський район

260,5

13

Христинівський район

253,5

14

Канівський район

232

15

Монастирищенський район

219,5

16

Збірна команда депутатів обласної ради

203

17

Шполянський район

173,5

18

Чигиринський район

161

19

м. Сміла

126

  • Переможці та призери в особистих змаганнях

Шахи (жінки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Килимниченко Лариса

Маньківський район

ІІ місце

Демчинська Тетяна Золотоніський район

ІІІ місце

Давиденко Таїсія Драбівський район

Шахи (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Бунь Олег

Чигиринський район район

ІІ місце

Костенко Сергій

Черкаський район

ІІІ місце

Слободяник Микола

Маньківський  район

Шашки (жінки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Шмалій  Світлана

Уманський район

ІІ місце

Сенкевич Наталія

Городищенський район

ІІІ місце

Синчак Ольга

Черкаський район

Шашки (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Багателя Дмитро

Лисянський район

ІІ місце

Кожушний Михайло

Чорнобаївський  район

ІІІ місце

Король Микола

Драбівський район


Настільний теніс (жінки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Салкуцан Ірина

Золотоніський  район

ІІ місце

Горбань Людмила

Монастирищенський район

ІІІ місце

Баюк Владислава

Уманський  район


Настільний теніс (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Остапенко Олег

Жашківський  район

ІІ місце

Сушкета Володимир

Уманський  район

ІІІ місце

Шевчук Юрій

Драбівський район

  •  Командна першість

ВОЛЕЙБОЛ

Зайняте місце

Команда

І місце

УМАНСЬКИЙ район

ІІ місце

МАНЬКІВСЬКИЙ  район

ІІІ місце

ДРАБІВСЬКИЙ район


ФУТЗАЛ

Зайняте місце

Команда

І місце

ЧОРНОБАЇВСЬКИЙ район

ІІ місце

ЛИСЯНСЬКИЙ район

ІІІ місце

ЧЕРКАСЬКИЙ район

« повернутися до списку новин