Канівська районна рада

29 травня 2019 року відбулася 35 чергова сесія Канівської районної ради

Переглядів: 331

29 травня відбулося пленарне засідання тринадцять п’ятої чергової сесії Канівської районної ради сьомого скликання.

У її роботі взяли  участь голова районної державної адміністрації Дмитро Шелест, депутат Черкаської обласної ради Володимир Братаніч, радник голови Черкаської обласної державної адміністрації Наталія Старікова та керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій та сільські голови.

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради та голова районної державної адміністрації  привітали  іменинників, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та побажали здоров’я, наснаги, довгих років життя і успішної наполегливої праці.

В тридцятихвилинці голова районної ради Микола Зоць повідомив, що надійшло депутатське звернення від депутата обласної ради Братаніча В.А., текст звернення роздано депутатам в матеріалах.

Депутати Канівської районної ради підтримали процедурним рішенням одноголосно звернення  до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної ради України, щодо прийняття необхідних законодавчих актів, заходів для подальшого просування реформи децентралізації  та її завершення.

Плисюк В.П., депутат районної ради  виступив по питанню ремонту та стану доріг в Канівському районі до меж Черкаського району та до меж з Миронівським районом зауваживши, що стан деяких доріг (ями) знаходиться в незадовільному стані.

Старікова Н.В. радник голови Черкаської обласної державної  адміністрації повідомила щодо ситуації стану  доріг та фінансування. 440 млн.грн. коштів виділено на будівництво доріг та самого ремонту доріг (капітальний і поточний ремонт) на Черкаську область.

До порядку денного засідання було включено 16 питань.

Депутати жваво обговорювали найактуальніші питання сьогодення для району, зокрема «Про передачу бюджетних установ (комунальних закладів)  із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність Бобрицької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»; «Про передачу бюджетних установ (комунальних закладів)  із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність Межиріцької  сільської ради  об’єднаної територіальної громади Черкаської області»; «Про передачу бюджетних установ (комунальних закладів)  із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність Таганчанської сільської ради  об’єднаної територіальної громади Черкаської області».

Після довгих  обговорень, рішення  не набрали необхідної кількості голосів та повернуті на доопрацювання.

Депутатами було внесено пропозицію підготувати доручення від районної ради  відділу освіти, молоді спорту та культури Канівської районної державної адміністрації  до 05.06.2019 підготувати пакет документів про передачу бюджетних установ згідно чинного законодавства України, в тому числі, підписані членами комісії акти приймання - передачі майна спільної власності територіальних громад Канівського району, що передається Межиріцькій сільській раді, Таганчанській сільській раді Бобрицькій сільській раді та подати в районну раду в зазначені терміни для подальшого розгляду на засіданні постійних комісій районної ради та сесії районної ради.

З усіх інших планових питань були прийняті рішення. Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці.« повернутися до списку новин