Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Проведено другий Чемпіонат району з футзалу

Переглядів: 164

З метою популяризації футзалу в Канівському районі та з нагоди Дня Збройних Сил України 9 грудня 2017 року проведено  Чемпіонат району з футзалу. Змагання проведено відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» та за організаторської підтримки федерації футболу Канівського району. Змагання обслуговував суддя Іван Баранов.

Помірятися силами у футбольній майстерності прибули команди з сіл Степанці, Ліпляве та Таганча. Змагання проводилися за принципом «кожний з кожним». Слід відмітити, що команди були представлені виключно з мешканців сіл. Отже,  1 місце, кубок та медалі виборола досвідчена команда футзалістів  з села Степанці. Справжня боротьба розгорнулась за друге місце. З рахунком 3:2 перемогла команда з села Ліпляве. 3 місце посіла команда села Таганча.  Команди-призери нагороджені медалями та грамотами.

За інформацією Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос»