Канівська районна рада

Канівщина відзначила День пам’яті та примирення!

Переглядів: 707

Канівщина разом з усією Україною та Європою відзначає День пам’яті та примирення.

Урочистості відбулися в сесійній залі Будинку рад, де зі словами щирої вдячності до ветеранів Другої Світової війни, їх дітей та всіх запрошених  першими звернулись очільники району – голова Канівської районної ради Олег Лактіонов та голова Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест, які  за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили подяками голів ветеранських організацій району Григорія Марченка, Миколу Щербатюка, Миколу Іринчака, Марію Шапошнік, Віру Крангу, Марію Войту.

Дуже чутливим і зворушливим був виступ голови ради ветеранів Канівського району, «Почесного громадянина Канівщини»  Віктора Дорошенка.

З вітальною промовою до присутніх звернулись також представники народних депутатів Владислава Голуба і Геннадія Бобова. та подарували ветеранам цінні подарунки. Помічник народного депутата Владислава Голуба – Олена Радченко вручила ветеранам цінні подарунки.

На завершення урочистої частини, з українськими народними та  фронтовими піснями виступив творчий коллектив районного будинку культури «Кобзарева криниця», а ветеранів запросили на традиційне чаювання та бесіди про спогади воєнних років.« повернутися до списку новин