Канівська районна рада

27 позачергова сесія Канівської районної ради VII скликання

Переглядів: 393

28 листопада 2018 року голова районної ради Олег Лактіонов провів засідання 27 позачергової сесії Канівської районної ради VII скликання на порядок денний якої було внесено 27 питань, які депутати попередньо детально опрацювали на засіданнях постійних комісій районної ради та на президії.

Перед розглядом питань порядку денного головуючий привітав іменинників, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та побажав здоров’я, наснаги, довгих років життя і успішної наполегливої праці.

Депутати жваво обговорювали найактуальніші питання сьогодення для району, а саме: ремонту і експлуатаційного утримання автомобільних доріг у Канівському районі, ситуацію зі злочинністю на території району та нормативно грошову оцінку земель.

У роботі взяли участь голова райдержадміністрації Дмитро Шелест, помічники - консультанти народних депутатів України Владислава Голуба та Геннадія Бобова, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, інших районних організацій і установ, сільські голови, представники засобів масової інформації, помічники депутатів районної ради.

З усіх розглянутих на сесії питань ухвали позитивні рішення.« повернутися до списку новин