Канівська районна рада

13 грудня 2017 року відбулися бюджетні слухання

Переглядів: 803

13 грудня в  залі засідань будинку рад відбулись бюджетні слухання, на яких присутні публічно обговорили проект районного бюджету на 2018 рік. В обговоренні взяли участь депутати Канівської районної ради, голова районної державної адміністрації та його заступники, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району, сільські голови, представники громадськості та ін.

Перед присутніми виступила начальник фінансового управління Канівської райдержадміністрації Машукова Л.В., яка детально охарактеризувала очікувані надходження та джерела здійснення видатків районного бюджету. У підсумку свого виступу Лариса Вікторівна закликала всіх присутніх не тільки контролювати використання бюджетних коштів, а й сприяти його наповненню.

       Зокрема, учасники засідання зауважили, що в районі ще є багато резервів, за допомогою яких можна збільшити надходження до районного бюджету, серед них: удосконалення системи обліку земель,  залучення інвестицій та ін.

       В свою чергу голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення Пилипенко В.П. зазначив, що в цьогорічному проекті бюджету Канівського району враховано частково потреби галузей для життєдіяльності та розвитку Канівського району та закликав депутатів прибути на сесію і ухвалити основний фінансовий документ.« повернутися до списку новин