Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Проведено Чемпіонат Канівського району з легкої атлетики серед учнів навчальних закладів

Переглядів: 165

З метою популяризації легкої атлетики серед учнів навчальних закладів району 24 квітня 2018 року на стадіоні м. Канів проведено  Чемпіонат Канівського району з легкої атлетики  серед учнів навчальних закладів. Захід організовано  та проведено відділом освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації спільно з Канівською районною дитячо-юнацькою спортивною школою «Колос». На відкритті змагань учасників привітали директор Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василь Момро, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації Наталія Ковальська, голова Канівського районного ФОК «Колос» Юлія Галушка. На змагання прибули команди навчальних закладів:  Таганчанська ЗОШ, Бобрицький НВК, Ліплявський, Келебердянський НВК Степанецька СШ, Беркозівський, Мартинівський, Малоржавецький НВК,.       

Змагання проведено з наступних видів програми: біг на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м,  1500 м, стрибки у довжину, штовхання ядра.

Результати змагань наступні:

1.      Змагання з бігу на 100 м:

1 місце – Івашківська Вероніка (Таганчанська ЗОШ) та Стоколос Максим (Степанецька СШ);

2 місце – Скопець Яна (Ліплявський НВК) та Калініченко Іван (Ліплявський НВК);

3 місце – Лагодіч Віка (Степанецька СШ) та Геращенко Костянтин (Мартинівський НВК).

2.      Змагання з бігу на 200 м:

1 місце –  Лагодіч Віка (Степанецька СШ) та Калініченко Іван (Ліплявський НВК);

2 місце – Скопець Яна (Ліплявський НВК) та Макаренко Роман (Ліплявський НВК);

3 місце – Івашківська Вероніка (Таганчанська ЗОШ) та Бедловський Володимир (Степанецька СШ).

3.      Змагання з бігу на 400 м:

1 місце –  Власенко Анна (Бобрицький НВК) та Макаренко Роман (Ліплявський НВК);

2 місце – Майборода Віталій (Степанецька СШ);

3 місце – Шармар Назар (Мартинівський НВК).

4. Змагання з бігу на 800 м:

1 місце – Кириченко Вікторія (Таганчанська ЗОШ) та Геращенко Костянтин (Мартинівський НВК);

2 місце – Баланик Ірина (Ліплявський НВК) та Педан Микола (Келебердянський НВК);

3 місце – Драгоненко Юлія (Литвинецька ЗОШ) та Скочінський Владислав (Бобрицький НВК).

5. Змагання з бігу на 1500 м:

1 місце – Власенко Анна (Бобрицький НВК)  та Мушка Іван (Ліплявський НВК);

2 місце – Говоренко Естер (Таганчанська ЗОШ) та Ткаченко Олександр (Степанецька СШ);

3 місце – Однокоз Тетяна (Степанецька СШ) та Свинцицький Дмитро (Келебердянський НВК).

6. Штовхання ядра:

1 місце – Голуб Дарина (Келебердянський НВК) та Стоколос Максим (Степанецька СШ);

2 місце – Драгоненко Юлія (Литвинецька ЗОШ) та Олисеєнко Микола (Келебердянський НВК);

3 місце – Свєчкарьова Анастасія (Степанецька СШ) та Авраменко Владислав (Ліплявський НВК).

7. Змагання зі стрибків в довжину:

1 місце – Кириченко Вікторія (Таганчанська ЗОШ) та Калініченко Іван (Ліплявський НВК);

2 місце – Баланик Ірина (Ліплявський НВК) та Стоколос Максим (Степанецька СШ);

3 місце – Скопець Яна (Ліплявський НВК) та Герасименко Владислав (Степанецька СШ).

Змагання судили вчителі фізичної культури Юлія Нестеренко, Євген Курінний, Віталій Татарінов, Петро Лаврінець,  В’ячеслав Вовкостріл.

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.

Сподіваємося, що переможці районних змагань гідно представлять Канівщину на обласних змаганнях серед школярів, які відбудуться 27 квітня в м. Черкаси.

 

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА та

Канівської районної ДЮСШ «Колос»

« повернутися до списку новин