Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

На Канівщині відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Переглядів: 231

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

З нагоди цього дня відбувся мітинг та покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави. У цей скорботний день віддали данину пам’яті загиблим у Другій світовій війні спільно з представниками міської влади, керівниками установ та організацій, ветеранами війни і праці, містянами також і представники районної влади – голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ та голова районної ради Микола ЗОЦЬ. Під час заходу учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих у Другій світовій війні та поклали квіти до пам’ятної стели.

Панахиду за загиблими воїнами провів отець Канівського Успенського собору протоієрей отець Веніамін.

акож голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ та голова районної ради Микола ЗОЦЬ вшанували світлу пам'ять жертв війни, які загинули у Другій світовій війні, в с. Прохорівка, поклавши квіти до Меморіалу Слави.

– Сьогоднішній день пам’ятний для всіх українців. У цей день ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі бою, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Батьківщина була вільною та незалежною. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною власного життя йшов до Перемоги. Вічна слава героям, які загинули на полях боїв, захищаючи землю від фашизму! – звернувся до присутніх Юрій РОЗЕ.

Також сьогодні на фасаді приміщення Клубу-музею ветеранів війни і праці було відкрито меморіальну дошку учаснику бойових дій у Другій світовій війні, Заслуженому працівнику сільського господарства Української РСР, Почесному громадянину міста Канева Григорію Титовичу ШКАТЮКУ з нагоди його 100-річчя від дня народження. Григорій ШКАТЮК був засновником Клубу-музею ветеранів війни і праці та першим його директором, який обіймав посаду керівника з 1991 по 2000 рік.

Звучали слова шани та подяки за добрі справи, які Григорій Титович здійснив на благо розвитку м. Канів та Канівського району.

За інформацією  Канівської районної державної адміністрації https://kaniv-rda.gov.ua/news/1592828455/

 

« повернутися до списку новин