Канівська районна рада

11 вересня 2019 року голова районної ради Микола Зоць провів 38 чергову сесію районної ради

Переглядів: 229

В роботі сесії взяли участь Наталія Старікова – голова обласної громадської організації «Розвиток територіальних громад», депутати районної ради, заступник голови районної державної адміністрації, сільські голови, сільські голови сільських рад об’єднаних територіальних громад, керівники підприємств, установ та організацій, начальники відділів та служб районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів, Канівського відділення Золотоніської місцевої прокуратури, СБУ, Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, Канівського РВ УДКСУ, Канівського об’єднаного міського військового комісаріату, РЕМ, Управління пенсійного фонду України в м.Каневі та Канівському районі, Канівського відділення  Черкаської ОДПІ, представники ЗМІ, представники громад.

На початку сесії голова районної ради привітав депутатів та керівників установ і підприємств  із днем народження, які відзначали його в  міжсесійний період.

Таганчанський сільський голова від імені сільських голів Степанецької, Ліплявської ,Таганчанської, Межирицької сільських рад об’єднаних територіальних  громад звернувся до депутатів з клопотанням про надання в оренду для працівників сільських територіальних громад частини приміщення в Будинку школяра, що розташований у м.Каневі по вулиці Соборній. Клопотання доручено розглянути постійній комісії районної ради та надати пропозиції.

Голова районної ради  Микола Зоць з нагоди Дня фізичної культури і спорту України відзначив подякою  Канівської районної ради Момра Василя Анатолійовича - колишнього директора  Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос», за високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки, високу результативність у спортивно-масовій, фізкультурній та оздоровчій роботі та значний особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

Далі депутати заслухали питання, які вносилися на розгляд  чергової сесії. До порядку денного засідання було включено 9 питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №28-14/VII «Про районний бюджет на 2019 рік».

2. Про стан підготовки закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

3. Про хід виконання комплексної Програми профілактики злочинності на території Канівського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25.12.2015 № 3-8/VII.

4. Про програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до Канівського районного бюджету на 2019 рік.

5. Про оплату праці головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради.  

6. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради.  

7. Про припинення діяльності Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»шляхом ліквідації.         

8. Звіт постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

9. Звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, правової політики, законності і правопорядку.

В обговоренні питань порядку денного взяли активну участь сільські голови та депутати районної ради: Микола Фесенко, Володимир Пилипенко та інші.

В цілому робота депутатів на пленарному засіданні пройшла конструктивно і виважено. З усіх запропонованих до розгляду питань були прийняті рішення.

 « повернутися до списку новин