Канівська районна рада

Шановні жителі Канівщини!

Переглядів: 455

 

   Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України, Покрова Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва!

   14 жовтня для Українців є символічною датою. Цього дня ми відзначаємо відразу три свята, які є великим значенням для нашої країни. День захисника України, Покрова Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителем українського воїнства в різні часи, та День українського козацтва.

   Козацтво – це велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір із давніх-давен вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

   Багато років ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці або Святої Покрови, яке для усіх православних є одним з найбільших релігійних свят осені. Українцям здавна була притаманна особлива любов, шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Адже своїми молитвами вона покриває всіх нас від зла і завжди готова розпростерти Свій Покров над кожним з нас. Їй відомі всі наші потреби й турботи, радощі і печалі. Саме з її покровом і заступництвом всі ми пов’язуємо усі свої надії.

   Також 14 жовтня відзначають День захисника України – це святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, свято гідних і сильних чоловіків. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

   Від щирого серця вітаю всіх ветеранів, військовослужбовців і всіх тих, хто кожного дня охороняє наш спокій і нашу рідну Україну.

   Від усіх депутатів Канівської районної ради та від себе особисто вітаю всіх із святами, бажаю Українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу. Нехай будуть почуті всі наші молитви про те, щоб Українські солдати поверталися зі Сходу живими та неушкодженими. Вічна слава тим, хто віддав своє життя за вільну Україну!

   Мирного неба над головою усім нам! Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом і дарує мир та спокій нашій землі!

 

Голова районної ради                                                                      Зоць М.М.« повернутися до списку новин