Канівська районна рада

Верховна Рада ухвалила Постанову щодо недоторканності народних депутатів України

Переглядів: 373

Верховна Рада ухвалила Постанову «Про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)»

???°???????????? ???? ?·?°?????????? "???µ???????????° ? ?°???° ???????°?»???»?° ?????????°???????? ???????? ???µ?????????????°???????????? ???°???????????? ???µ???????°?????? ???????°??????"Відповідне рішення ухвалено сьогодні під час першого пленарного засідання Верховної Ради України IX скликання.

За документ проголосували 363 народні депутати.

Як йдеться у Постанові, «Законопроект про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) (реєстр. № 7203) попередньо схвалити».

Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Законопроектом передбачається внести зміни до статті 80 Конституції України (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 30, ст. 141), виклавши її в такій редакції: "Стаття 80. Народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп".

Закон набере чинності з 1 січня 2020 року.

 « повернутися до списку новин