Канівська районна рада

Річниця утворення Канівського району

Переглядів: 640

Для кожного жителя Канівського району 2018 рік є визначним, адже цього року ми відзначаємо 95-ту річницю утворення району.

Канівський край багатий славною історією, своїми невичерпними традиціями, природним, економічним потенціалом та найкоштовнішим скарбом нашого краю були і залишаються працьовиті й талановиті люди. Щедра Канівська земля виховала чимало митців, учених, письменників, науковців, які прославляли і нині возвеличують свою рідну землю.

День району – не просто особливий день, адже іменини рідного краю – це свято єднання.

Урочистості з нагоди відзначення 95-ї річниці утворення Канівського району відбулися 31 березня в Канівському районному будинку культури.

Першими до присутніх звернулись очільники району – голова Канівської районної ради Олег Лактіонов та голова Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест, які щиро подякували всім жителям району за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити і працювати на благо району, області і України в цілому;

бажали усім мирного неба над головою, злагоди, добра, достатку і щедрої долі.

З вітальною промовою до присутніх звернулась також директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна та вручила сертифікат на 122 тис.грн територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району для завершення ремонту побутових приміщень.

Також, цього дня, керуючий справами виконавчого апарату Канівської районної ради Микола Зоць та перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Жівотова нагородили грамотами та подарунками переможців конкурсу «Таланти твої, Канівщино», який нещодавно проходив в Канівському районі.

На завершення урочистої частини, відбувся святковий концерт за участю творчих колективів району.

 « повернутися до списку новин