Канівська районна рада

Відкриття Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради

Переглядів: 1235

03 вересня 2018 року у Канівському районі  відбулось урочисте відкриття Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради для дітей з особливими освітніми потребами.

З відкриттям колектив Комунальної установи привітали голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест та керуючий справами Канівської районної ради Микола Зоць.  В заході взяли участь керівник та спеціалісти районного відділу освіти молоді та спорту Канівської районної державної адміністрації. 

У центрі надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації. Інклюзивно-ресурсний центр покликаний забезпечувати методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання.  Послуги центру будуть безкоштовними.

Як зазначила директор центру Юлія Арсеєнко, Комунальну установу «Інклюзивно ресурсний центр» Канівської районної ради створено на виконання Постанови Уряду від 12 липня 2017 року, на підставі розпоряджень голів ОДА та РДА та  рішенням сесії Канівської районної ради від 22 листопада 2017 року №18-4/VII.

За результатами конкурсу призначено перших спеціалістів ІРЦ: практичного психолога Наталію Смаголь, вчителя-дефектолога Ольгу Чагорську. Поки що у центрі бракує вчителя-логопеда та вчителя-реабілітолога. Щоб заповнити ці вакансії, невдовзі буде оголошено ще один конкурс. 
Фахівці центру – будуть проводити корекційно-розвиткові заняття з дітьми, що мають особливі освітні потреби. Також в Комунальній установі фахівці будуть проводити комплексну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами. На підставі цього висновку дитина навчатиметься у загальноосвітньому навчальному закладі на інклюзивній формі навчання за програмою, визначеною у комплексній оцінці. 
Приміщення центру оснащені сучасними меблями, дидактичними матеріалами та інтерактивним обладнанням  що створює комфортні умови для роботи, навчання та розвитку.

Новостворений центр розташований за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 60,  м. Канів, Черкаська обл., 19003, тел/факс: 32384 , e-mail: irckaniv@gmail.com. 

 

 « повернутися до списку новин