Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

ВШАНОВУЮЧИ ВЕТЕРАНІВ КАНІВЩИНИ!

Переглядів: 513

З нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі, в залі Канівського Будинку рад відбулися урочисті заходи.

Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край… звернулися у своїх вітальних промовах до присутніх голів ветеранських організації сіл Канівщини депутати Канівської райради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», голова РДА – Дмитро Шелест та голова райради – Олег Лактіонов.

Голова районної організації ветеранів Віктор Дорошенко щиро привітав усіх присутніх зі святами наголошуючи «…Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом, і сьогодні надихають молоде покоління плекати любов до рідної землі у своїх серцях. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбувалося на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку це свято служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!…».

По завершенню урочистостей, подяками та грамотами Канівської РДА та райради нагороджено кращі ветеранські організації та їх голів, а Народний хор «Кобзарева криниця» Канівського РБК подарував усім присутнім чудові українські пісні та пісні військової тематики.

В цей же день, та на передодні усім ветеранам війни, солдатським вдовам та сім’ям загиблих у Другій світовій війні  було вручені святкові продуктові набори від Народного депутата України Владислава Голуба та від ТОВ «НВФ «Урожай» МХП .

« повернутися до списку новин