Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Відбулося засідання 22 позачергової сесії Канівської районної ради

Переглядів: 504

28 лютого 2018 року відбулася 22  позачергова сесія Канівської районної ради VII скликання.

На розгляд депутатів було внесено шість питань:

  • звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік;
  • про призначення директора  Комунальної установи Канівської районної ради «Районний методичний центр»;
  • про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 №20-13/VII «Про створення Комунальної установи Канівської районної ради «Районний методичний центр»;
  • про реорганізацію Комунального закладу «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради;
  • про Програму зайнятості населення  Канівського району на 2018-2020 роки;
  • про затвердження Порядку конкурсного добору керівника  та педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.

Всі питання порядку денного були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради. 

В 30-хвилинці виступив депутат районної ради Дмитро Шелест, який повідомив присутніх, що найближчим часом буде звітуватися перед громадою як голова Канівської районної державної адміністрації за роботу в 2017 році. Публічний звіт Дмитра Шелеста вже оприлюднено в засобах масової інформації.

В цілому робота депутатів на пленарному засіданні пройшла конструктивно і виважено. З усіх запропонованих до розгляду питань були прийняті відповідні рішення.

« повернутися до списку новин