Канівська районна рада

Відбулось 28 чергове пленарне засідання сесії Канівської районної ради

Переглядів: 361

22 грудня 2018 року голова районної ради Олег Лактіонов  провів 28  чергове засідання сесії  Канівської районної ради.

Розпочалася сесія з приємних подій. В 30-хвилинці, головуючий привітав іменинників, які святкували свій день народження в міжсесійний період та нагородив грамотами Канівської районної ради за високий професіоналізм, відповідальне ставлення до обраної справи, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади, сумлінне виконання депутатських обов’язків та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування депутатів Канівської районної ради VII скликання.

Депутатами було  заслухано 20 питань, які були внесені  на розгляд сесії.

Більшість депутатів районної ради приймали активну участь у обговоренні питань,  які детально були опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради та на засіданні президії.

Першим питанням порядку денного був «Звіт голови районної ради», який попередньо оприлюднений у газеті «Дніпрова Зірка» та на офіційному сайті районної ради. За словами Олега Лактіонова, його звіт включає аналіз зробленого у звітному періоді спільно депутатами, постійними комісіями, президією та виконавчим апаратом. Окреслено проблеми над вирішенням яких необхідно працювати надалі. Не обійшлося без запитань та жвавого обговорення, але звіт Олега Лактіонова депутати підтримали одноголосно.

Не менш активно обговорювали питання «Про припинення контракту з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради».

31 грудня 2018 року закінчується термін дії контракту з головним лікарем некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради. У зв’язку з реформуванням сфери охорони здоров’я, продовження контракту з Валентиною Андрон неможливо, адже з метою публічності й прозорості обрання директора комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради» буде відбуватися на конкурсній основі. При обговоренні вищевказаного рішення депутатами внесено поправки та все ж 24 депутати  проголосували «за».

2018 рік для громади Канівського району запям’ятається ще й тим, що цього року в районі буде ще один Почесний громадянин. Депутатами було підтримано проект рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Канівщини». Ним став депутат районної ради Пустовий Микола Панасович, урочисте нагородження якого відбудеться на заходах з нагоди річниці утворення району в урочистій обстановці.

І насамкінець, прийнято бюджет району на 2019 рік! Попередньо проект рішення «Про районний бюджет на 2019 рік» заслухано і детально опрацьовано робочою групою по підготовці бюджету на бюджетних слуханнях, саме тому питання прийнято без довгого обговорення і дискусії.

Також схвалили ряд інших важливих рішень із питань життєдіяльності району. В цілому робота депутатів на пленарному засіданні пройшла конструктивно і виважено,  з усіх запропонованих до розгляду питань були прийняті відповідні рішення.

Закінчилось сесійне засідання на приємній ноті виступом мистецтвознавця, публіциста, кандидата філософських наук Василя Василика, який презентував свою збірку сатиричних мініатюр соціально-сатиричного спрямування «200 іронічних поглядів на росіян – «братів» наших заклятих». Побувавши на сесії Канівської районної ради Василь Іванович написав вірш про цю подію:

 

 

 

 

 

 

 

Добре трудились депутати,

Питань розглянуто немало,

Та було трохи нудьгувато

Чогось тут явно бракувало.

І виникло питання тільки

Що це за сесія така –

Без крику, матюків, без бійки…

Ні тобі Бойка ні Ляшка?

Та радість душу наповняє

І причина не аби яка:

Бо Бойка в Каневі немає

І Богу дякувать, Ляшка!« повернутися до списку новин