Канівська районна рада

НАЗК підготувало навчальний онлйн-курс із заповнення декларацій – «Декларуй доброчесно!»

Переглядів: 339

Для допомоги декларантам під час чергового етапу е-декларування Національне агентство з питань запобігання корупції вже за 5 днів, 12 лютого, розпочинає безкоштовний навчальний онлайн-курс «Декларуй доброчесно!».

Для допомоги декларантам під час чергового етапу е-декларування Національне агентство з питань запобігання корупції вже за 5 днів, 12 лютого, розпочинає безкоштовний навчальний онлайн-курс «Декларуй доброчесно!». Курс створений за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-ресурсів «Prometheus».

Якщо ви суб’єкт декларування та у вас виникали складнощі під час заповнення і подання електронної декларації або ви заповнюєте декларацію вперше, долучайтеся до онлайн-курсу.

Зареєстровані слухачі отримають покрокову інструкцію із заповнення декларації та практичні поради, які зроблять процес декларування простішим, а також зможуть задати запитання на форумі та отримати відповіді від автора курсу.

Учасники отримають практичні навички для відображення об'єктів декларування у декларації. Слухачі, які повністю пройдуть курс, отримають сертифікат.

Програма курсу та реєстрація за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+FD101+2018_T3/about

Декларуйте доброчесно!

 

Джерело

ПРОГРАМА КУРСУ

 

  1. Реєстр: як з ним працювати та що важливо пам’ятати?
  2. Хто повинен подавати декларації: правозастосовна практика НАЗК та положення Закону України «Про запобігання корупції»?
  3. Е-декларація: від ПІБ до членства у ГО (заповнення кожного поля з відображенням конкретних об’єктів декларування).
  4. Про що слід пам’ятати протягом звітного періоду (повідомлення про суттєві зміни майнового стану тощо)?
  5. Коротко про наслідки подання недостовірних відомостей у декларації або порушення інших вимог фінансового контролю, визначених антикорупційним законодавством.

Курс є повністю безкоштовним. Все що Вам знадобиться – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.« повернутися до списку новин