Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Вклонилися духовному батькові за незалежність.

Переглядів: 1797

   У рамках заходів з відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності нашої Батькіщини відбулося покладання квітів до могили Т.Г. Шевченка та пам’ятного знаку Героя України О.Гірника. До участі в акції долучилися в.о. генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко, голова Канівської райдержадміністрації Юрій Розе, заступниця Канівського міського голови Наталія Матінова, голова Канівської районної ради Микола Зоць, очільники та представники підприємств, установ і організацій міста, району.

    Перед присутніми виступила В.М. Коваленко. У своєму виступі керівник Національного заповідника окрім слів віншувань зі святом Незалежності України, процитувала вірш Батька нації – Тараса Шевченка: «Я НЕ НЕЗДУЖАЮ, НІВРОКУ...». Вона закликала усіх разом – громадою - будувати нашу незалежну Україну, і щоб енергія Шевченкового слова і Тарасової гори завжди напували кожного, як чиста прибутна вода во ім’я розвою України.

   Із вітаннями та щирими побажаннями процвітання кожному в незалежній Україні виступив очільник Канівської райдержадміністрації Юрій Розе.

Фото – Юрій Кардаш, Віра Загородня

Прес-служба Шевченківського національного заповідника.

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією Шевченківського національного заповідника http://shevchenko-museum.com.ua/default/blog/view/816/blog/1/Vklonilisya-duhovnomu-batkov%D1%96-za-nezalezhn%D1%96st

« повернутися до списку новин