Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Шановні жителі Канівщини!

Переглядів: 1934

   Від депутатського корпусу Канівської районної ради та від мене особисто прийміть щиросердні вітання з нашими найбільшими державними  святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

   29 років тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якого народу в житті кожної людини. День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

   Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

   Бажаю Вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, великого родинного щастя, злагоди, благополуччя та миру нашій рідній Україні. Слава Україні! Слава нашим героям! Слава великому, мужньому і працьовитому народу України!

« повернутися до списку новин