Канівська районна рада

Проект рішення "Про затвердження процентних ставок орендної плати за землю державної та комунальної власності Межиріцької сільської ради на 2017 рік"

 

 

МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

………...2016 р.                                                                                              с.Межиріч                                                              ПРОЕКТ

            

Про затвердження процентних ставок орендної

плати за землю державної та комунальної власності

Межиріцької сільської ради на 2017 рік

 

 Відповідно до ст..26 п.24 та ст..69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..206 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», податкового кодексу України та з метою своєчасного і повного надходження коштів до сільського бюджету, Межиріцька сільська рада

                                                                       ВИРІШИЛА:

І.Затвердити і ввести з 01.01.2017р. в дію процентні ставки річної орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності Межиріцької сільської ради відповідно до їх нормативної грошової оцінки з урахуванням коефіцієнта індексації:

- земель резервного фонду  - 4,5%

- земель запасу – 4,5%

- земель під господарськими дворами – не менше 4,5%

- земель комерційного призначення -   11%

- земель водного плеса – 4,5%

- земель для будівництва та обслуговування житлового будинку – 1,5%

- земель для ведення особистого селянського господарства – 1,5%

- земель для садівництва – 3%

- земель дачного будівництва – 4,5%

- земель гаражного будівництва – 4,5%

- земель під забудову – 4,5%

- земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – 4,5%.

ІІ.Доручити спеціалісту виконавчого комітету Межиріцької сільської ради Сіленко М.В.:

    1. укласти договора оренди землі відповідно до  затвердженого відсотка ставок орендної плати за землю державної і комунальної власності Межиріцької сільської ради;

    2. здійснювати періодичне відстежування результативності регуляторної дії даного

рішення;

    3. дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації.

ІІІ. Встановити орендну плату за землі резервного фонду  і земель запасу на 2017 рік  з урахуванням коефіцієнта індексації розрахованого відповідно до Податкового кодексу України станом на 01.01.2017р., який застосовується до показників нормативно грошової оцінки земель сільськогосподарських угідь, нормативно грошової оцінки земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, до встановленої орендної плати по договорах оренди укладених до 2016 року.

ІУ. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з бюджетних питань та соціально-економічного розвитку.

 

 Сільський голова                                                                                                           Чупилка І.В.